Aktuálně 51324 nabídek práce!

Nabídka práce: Obsluha CNC - ohýbacího centra, Svitavy

Pozice:
Obsluha CNC - ohýbacího centra
Zaměstnavatel:
POLAK CZ s.r.o.
IČO:
27505880
Oblast (okres, kraj):
Svitavy
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
33000
Popis práce:

NÁPLŇ PRÁCE: vytváření nových programů podle techn.výkresů, spouštění programu, obsluha + údržba CNC - ohýbacího centra, manipulace s materiálem, kontrola ohnutých dílů, měření
POŽADAVKY: manuální zručnost, technické myšlení, schopnost orientovat se v techn.dokumentaci a technicky myslet, měřit úhloměrem a posuvným měřítkem, samostatnost, přesnost, zodpovědnost
NABÍZÍME: Práce v čistém, bezpečném prostředí s moderními technologiemi, příspěvky k jubileu a významným životním událostem, věrnostní a "vánoční" příspěvky, příspěvky na dopravu, odměny za zlepšovací.návrhy, zábavné a sportovní akce, podnikové stravování s příspěvkem, kantýna
KONTAKT: tel. (po - pá 9 - 16 h), e-mailem

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Poláková, Šembera
Telefon:
734 622 613, 737 287 808, 608 507 861
Počet zobrazení inzerátu:
51×